Kalung Hip Hop
Kalung Loket Hip Hop
  • Kalung Loket Hip HopKalung Loket Hip Hop
  • Kalung Loket Hip HopKalung Loket Hip Hop
  • Kalung Loket Hip HopKalung Loket Hip Hop
  • Kalung Loket Hip HopKalung Loket Hip Hop
  • Kalung Loket Hip HopKalung Loket Hip Hop

Kalung Loket Hip Hop

Kunyu Jewelry mengeluarkan rekaan Kalung Loket Hip Hop tersuai untuk jenama barang kemas global, pemborong dan peruncit pakaian jalanan. Menggabungkan ketukangan buatan tangan, pengeluaran aloi zink, penyaduran ketepatan dan pembangunan OEM/ODM, kami mencipta loket diperibadikan dengan identiti visual yang kukuh, kualiti yang stabil dan keupayaan pengeluaran komersial.

Kalung Loket Hip Hop adalah lebih daripada aksesori fesyen. Ia mewakili gaya peribadi, budaya jalanan dan identiti jenama.

Untuk jenama barang kemas moden, reka bentuk loket yang berjaya perlu mencapai keseimbangan antara kesan visual dan pengeluaran komersial. Loket yang kuat bukan sahaja harus menarik perhatian tetapi juga mengekalkan struktur praktikal, pengalaman pemakaian yang selesa, dan kualiti yang konsisten untuk pesanan pukal.

Di Kunyu Jewelry, kami membangunkan produk Hip Hop Pendant Necklace berdasarkan trend pakaian jalanan, konsep pelanggan dan keperluan pembuatan. Daripada loket huruf klasik dan reka bentuk simbolik kepada kepingan jenama tersuai, kami membantu pelanggan mengubah idea kreatif kepada koleksi barang kemas sedia pasaran.

Pengeluaran kami menggabungkan:

· Pembangunan reka bentuk asal

· Pengilangan logam ketepatan

· Kemasan buatan tangan

· Rawatan permukaan profesional

· Penyesuaian yang fleksibel

Ini membolehkan jenama global mencipta koleksi perhiasan hip hop yang tersendiri dengan sokongan pengeluaran yang boleh dipercayai.


Hip Hop Pendant Necklace Hip Hop Pendant Necklace Hip Hop Pendant Necklace

Hip Hop Pendant Necklace Hip Hop Pendant Necklace Hip Hop Pendant Necklace


Ciri-ciri Produk & Kelebihan Pengilangan

Rekaan Berani dengan Identiti Pakaian Jalanan yang Teguh

Kalung Loket Hip Hop terkenal dengan penampilan yang besar, simbol yang diperibadikan dan ekspresi visual yang kuat.

Berbanding dengan loket fesyen biasa, loket hip hop biasanya lebih tertumpu kepada:

· Kehadiran visual yang lebih besar

· Bahasa reka bentuk yang unik

· Pengiktirafan jenama yang kukuh

· Nilai penyata fesyen

Reka bentuk biasa termasuk:

· Loket surat

· Loket logo

· Loket nombor

· Reka bentuk simbolik

· Karya seni tersuai

Elemen ini membolehkan jenama mencipta produk yang sepadan dengan fesyen bandar, budaya muzik dan trend pakaian jalanan.


 

Spesifikasi Produk

item

Butiran

Nama Produk

Rantai Loket Hip Hop

Jenis Produk

Barang Kemas Streetwear / Kalung Loket Fesyen

bahan

Aloi Zink Ketulenan Tinggi

Proses Utama

Die Casting + Pemasangan Buatan Tangan + Kemasan Permukaan

Pilihan Permukaan

Bersalut Emas, Bersalut Perak, Kemasan Antik, Kemasan Hitam, Kesan Tersuai

Gaya Loket

Huruf, Logo, Simbol, Nombor, Reka Bentuk Tersuai

Padanan Rantai

Rantai Cuba, Rantai Tali, Rantai Buatan Tangan, Rantai Tersuai

Penyesuaian

OEM / ODM Disokong

Perkhidmatan Logo

Ukiran Logo Tersuai & Label Peribadi Tersedia

Pembungkusan

Pembungkusan Tersuai Tersedia

Masa Contoh

Biasanya 10-15 Hari Bekerja

Masa Pengeluaran Pukal

Biasanya 15-28 Hari Bekerja

Permohonan

Jenama Hip Hop, Jenama Streetwear, Peruncit, Penjual E-dagang, Pemborong


Spesifikasi Bahan


Pembinaan Aloi Zink Ketulenan Tinggi

Barang Kemas Kunyu menggunakan aloi zink ketulenan tinggi sebagai bahan utama untuk pengeluaran Kalung Loket Hip Hop.

Bahan dipilih kerana ia memberikan keseimbangan praktikal antara:

· Prestasi reka bentuk terperinci

· Kestabilan struktur

· Pengalaman pemakaian yang ringan

· Kecekapan pengeluaran komersial

Berbanding dengan bahan logam yang lebih berat, aloi zink membolehkan loket hip hop bersaiz besar mengekalkan penampilan yang berani sambil mengurangkan berat pemakaian yang tidak perlu.

Ciri-ciri bahan:

· Tanpa nikel

· Tanpa plumbum

· Ringan dan tahan lama

· Sesuai untuk reka bentuk bersaiz besar

· Menyokong bentuk dan butiran yang kompleks

Dokumen ujian dan pematuhan bahan boleh disediakan mengikut keperluan pasaran pelanggan.


Spesifikasi Pembuatan

Setiap loket dihasilkan melalui proses pembuatan terkawal:

1. Pembangunan Acuan Ketepatan

Struktur produk disemak dan acuan dibangunkan mengikut keperluan reka bentuk.

Bidang tumpuan termasuk:

· Kadaran loket

· Ketepatan butiran

· Kekuatan struktur

· Konsistensi pengeluaran

2. Zink Aloi Die Casting

Bahan aloi zink berkualiti tinggi diproses melalui tuangan terkawal untuk mencipta struktur loket asas.

Peringkat ini menentukan:

· Ketepatan bentuk produk

· Asas permukaan

· Prestasi struktur

3. Pemprosesan Perincian Buatan Tangan

Pekerja yang berpengalaman memeriksa dan menyesuaikan secara manual:

· Butiran permukaan

· Kelancaran tepi

· Titik sambungan

· Konsistensi penampilan

Ini membantu meningkatkan kualiti produk akhir untuk aplikasi perhiasan fesyen.

4. Kemasan Permukaan

Pilihan kemasan yang tersedia termasuk:

· Penyaduran emas

· Penyaduran perak

· Rawatan antik

· Salutan hitam

· Kesan warna tersuai

Proses penyaduran vakum dan salutan pelindung boleh digunakan mengikut keperluan pelanggan untuk meningkatkan kestabilan warna dan penampilan permukaan.

 

Hip Hop Pendant Necklace

 

Pemilihan Bahan & Kemasan Permukaan


Barang Kemas Kunyu terutamanya menggunakan aloi zink ketulenan tinggi untuk pengeluaran Kalung Loket Hip Hop kerana ia memberikan keseimbangan praktikal antara fleksibiliti reka bentuk, kestabilan struktur dan kecekapan pengeluaran.

Aloi zink sesuai untuk perhiasan hip hop bersaiz besar kerana ia membolehkan pereka bentuk mencipta bentuk terperinci sambil mengekalkan berat pemakaian yang munasabah.

Kelebihan material termasuk:

Ciri

Faedah

Prestasi lakonan yang baik

Menyokong struktur loket yang kompleks

Struktur ringan

Meningkatkan keselesaan pemakaian

Pengeluaran yang stabil

Sesuai untuk pembuatan pukal

Kecekapan kos

Sesuai dengan pasaran barang kemas fesyen komersial

Pilihan kemasan permukaan termasuk:

· Penyaduran emas

· Penyaduran perak

· Kemasan antik

· Kemasan hitam

· Kesan permukaan tersuai

Untuk ketahanan dan penampilan yang lebih baik, produk boleh digabungkan dengan penyaduran vakum dan proses salutan pelindung mengikut keperluan pelanggan.


Hip Hop Pendant Necklace

 

Ketukangan Buatan Tangan untuk Loket Premium

Walaupun peralatan moden meningkatkan kecekapan pengeluaran, proses buatan tangan kekal penting untuk perhiasan hip hop di mana butiran penampilan secara langsung mempengaruhi nilai produk.

Di Kunyu Jewelry, pekerja berpengalaman memeriksa dan melaraskan butiran penting secara manual selepas membentuk pengeluaran.

Pemprosesan buatan tangan membantu meningkatkan:

· Konsistensi permukaan

· Pemurnian tepi

· Pelarasan struktur

· Kualiti penampilan akhir

Gabungan teknologi pembuatan dan ketukangan ini membolehkan kami menyediakan produk yang memenuhi kedua-dua jangkaan fesyen dan piawaian pengeluaran komersial.


Hip Hop Pendant Necklace


Perkhidmatan Kalung Loket Hip Hop Tersuai OEM & ODM

Penyesuaian adalah salah satu kelebihan utama Barang Kemas Kunyu.

Kami menyokong jenama yang memerlukan koleksi barang kemas yang unik dan bukannya produk pasaran standard.

Pilihan penyesuaian termasuk:

Pembangunan Reka Bentuk

· Konsep loket baharu

· Lukisan produk

· Sampel pembangunan

· Pengoptimuman struktur

Penyesuaian Produk

· Bentuk loket

· Saiz

· Berat

· Padanan rantai

· Kemasan permukaan

Penyesuaian Jenama

· Ukiran logo

· Pembungkusan label peribadi

· Koleksi eksklusif

Pasukan kami menilai setiap projek dari perspektif reka bentuk dan pengeluaran untuk memastikan produk akhir dapat dihasilkan dengan cekap.


Hip Hop Pendant Necklace

 

Proses Pembuatan Kalung Loket Hip Hop


Setiap Kalung Loket Hip Hop mengikuti proses pembuatan terkawal dari pembangunan awal hingga penghantaran akhir.

Proses tersebut termasuk:

Pembangunan Reka Bentuk

Idea, lukisan atau sampel pelanggan disemak dan dioptimumkan mengikut keperluan pengeluaran.

Perkembangan Acuan

Acuan ketepatan dicipta untuk memastikan struktur produk yang tepat dan hasil pengeluaran yang konsisten.

Tuangan Aloi Zink

Bahan aloi zink ketulenan tinggi diproses melalui tuangan terkawal untuk menghasilkan bentuk loket asas.

Pemprosesan Permukaan

Produk melalui pengisaran dan penggilap untuk meningkatkan kelicinan dan bersedia untuk kemasan.

Pemasangan Tangan & Pelarasan Perincian

Pekerja yang berpengalaman memeriksa butiran produk, melaraskan struktur dan menambah baik penampilan keseluruhan.

Penyaduran & Pemeriksaan Akhir

Produk menerima rawatan permukaan mengikut keperluan, diikuti dengan pemeriksaan penampilan, pemeriksaan kuantiti dan pembungkusan.


Hip Hop Pendant Necklace

 

Mengapa Memilih Barang Kemas Kunyu sebagai Pengeluar Kalung Loket Hip Hop Anda


Ditubuhkan pada 2011 dan berpangkalan di Qingdao, China, Kunyu Jewelry mengkhusus dalam pembuatan barang kemas hip hop, termasuk Kalung Loket Hip Hop, rantai Cuba, barang kemas ais dan aksesori pakaian jalanan tersuai.

Sumber pembuatan kami termasuk:

· 1,000㎡ruang pengeluaran

· Pekerja pemasangan buatan tangan yang berpengalaman

· Pasukan reka bentuk profesional

· Sumber tuangan aloi zink

· Kerjasama kilang penyaduran

· Saluran bekalan bahan mentah

· 60㎡bilik pameran produk siap

· 120㎡kedai rantai buatan tangan

Tidak seperti pembekal dagangan mudah, Kunyu Jewelry memfokuskan pada pembangunan produk, kawalan pembuatan dan kerjasama jangka panjang dengan jenama global, pemborong dan peruncit.


Hip Hop Pendant Necklace

 

Aplikasi Produk Kalung Loket Hip Hop


Kalung Loket Hip Hop digunakan secara meluas oleh perniagaan fesyen kerana ia menggabungkan ekspresi visual, identiti budaya dan potensi penyesuaian yang kukuh.

Untuk model perniagaan yang berbeza, barang kemas loket boleh dibangunkan menjadi koleksi yang sepadan dengan kumpulan pelanggan tertentu dan kedudukan pasaran.

Jenama Barang Kemas Hip Hop

Untuk jenama yang memfokuskan pada budaya hip hop dan fesyen jalanan, loket tersuai membantu mencipta barisan produk yang boleh dikenali.

Aplikasi biasa termasuk:

· Loket logo tandatangan

· Loket nama huruf

· Reka bentuk yang diilhamkan oleh artis

· Koleksi edisi terhad

· Siri barang kemas pakaian jalan

Reka bentuk loket yang unik membolehkan jenama mengukuhkan identiti mereka dan membina pengiktirafan produk jangka panjang.

Jenama Streetwear & Fesyen

Barang kemas telah menjadi elemen penting dalam penggayaan pakaian jalanan moden.

Kalung Loket Hip Hop boleh digabungkan dengan:

· Pakaian bersaiz besar

· Koleksi fesyen bandar

· Pakaian berinspirasikan muzik

· Keluaran bermusim terhad

Produk ini membantu jenama fesyen berkembang daripada pakaian kepada koleksi gaya hidup yang lengkap.

Penjual E-dagang Merentas Sempadan

Bagi penjual dalam talian, produk dengan impak visual yang kuat biasanya menunjukkan prestasi yang lebih baik dalam pemasaran digital.

Kalung Loket Hip Hop mempunyai kelebihan untuk jualan dalam talian kerana ia menawarkan:

· Kosongkan ciri produk

· Kesan penggayaan yang kuat

· Penciptaan kandungan yang mudah

· Rayuan media sosial yang tinggi

Saluran yang sesuai termasuk:

· Tapak web bebas

· Pasaran fesyen

· Platform perdagangan sosial

· Kedai borong dalam talian

Projek Barang Kemas Label Persendirian

Bagi syarikat yang membangunkan jenama barang kemas mereka sendiri, pengeluaran loket tersuai menyediakan peluang untuk pembezaan.

Penyelesaian label peribadi termasuk:

· Reka bentuk tersuai

· Logo jenama

· Koleksi eksklusif

· Pembungkusan tersuai

Ini membolehkan perniagaan mencipta produk yang kurang mudah ditiru dalam pasaran yang kompetitif.


Hip Hop Pendant Necklace

 

Kawalan Kualiti & Sokongan Pematuhan


Bagi pembeli antarabangsa, keselamatan produk dan ketekalan kualiti adalah faktor penting apabila memilih pembekal barang kemas.

Barang Kemas Kunyu mengikut prosedur pengeluaran terkawal untuk mengurangkan risiko kualiti semasa pembuatan pukal.

Kawalan kualiti termasuk:

Pemeriksaan Bahan

Sebelum pengeluaran:

· Pemeriksaan bahan aloi

· Pengesahan komponen

· Semakan keperluan permukaan

Pemeriksaan Pengeluaran

Semasa pembuatan:

· Pemeriksaan struktur

· Kawalan kualiti pemasangan

· Pemantauan rawatan permukaan

Pemeriksaan Akhir

Sebelum penghantaran:

· Pemeriksaan rupa

· Pengesahan kuantiti

· Pemeriksaan pembungkusan

Untuk projek barang kemas aloi zink, kami boleh menyediakan maklumat bahan yang berkaitan dan dokumen ujian mengikut keperluan pasaran pelanggan.


Hip Hop Pendant Necklace


Produk Berkaitan

Kunyu Jewelry menyediakan rangkaian lengkap produk perhiasan hip hop untuk membantu jenama membangunkan koleksi lengkap.

Produk berkaitan termasuk:

Rantai Hip Hop

Rantai pakaian jalanan yang berani direka bentuk dengan rantai bersaiz besar, elemen diperibadikan dan impak visual yang kuat.

Gelang Hip Hop

Memadankan reka bentuk gelang dengan pautan Cuba, struktur buatan tangan dan kemasan yang boleh disesuaikan.

Rantai Pautan Cuba

Gaya rantaian hip hop klasik tersedia dalam pelbagai saiz, kemasan dan spesifikasi tersuai.

Loket Hip Hop

Penyelesaian loket tersuai termasuk huruf, simbol, logo dan reka bentuk yang diperibadikan.

Rantai Buatan Tangan

Produk rantaian pemasangan tangan yang menampilkan struktur fleksibel dan ketukangan terperinci.

Rantai Pinggang

Aksesori rantai fesyen sesuai untuk penggayaan pakaian jalanan, pakaian prestasi dan koleksi fesyen.


Hip Hop Pendant Necklace

Soalan Lazim


S1: Apakah MOQ untuk Kalung Loket Hip Hop?

MOQ bergantung pada struktur produk, keperluan penyesuaian dan kerumitan pengeluaran.

Untuk reka bentuk standard, kita boleh membincangkan pesanan percubaan mengikut keperluan perniagaan pelanggan.

Untuk projek tersuai, MOQ biasanya dinilai berdasarkan:

· Keperluan pembangunan acuan

· Penyediaan bahan

· Kemasan permukaan

· Keperluan pembungkusan

Pendekatan fleksibel ini membolehkan kedua-dua jenama baru muncul dan syarikat yang sudah mantap untuk memilih penyelesaian pengeluaran yang sesuai.

S2: Bolehkah anda mengeluarkan Kalung Loket Hip Hop tersuai berdasarkan reka bentuk kami sendiri?

ya. Barang Kemas Kunyu menyokong pembangunan OEM dan ODM.

Pelanggan boleh menyediakan:

· Imej produk

· Lukisan

· Sampel sedia ada

· Konsep jenama

Pasukan kami menilai reka bentuk dari perspektif kreatif dan pembuatan, membantu mengoptimumkan butiran seperti struktur, pemilihan bahan dan kebolehlaksanaan pengeluaran.

Matlamatnya adalah untuk memastikan reka bentuk akhir dapat mencapai penampilan yang diharapkan sambil kekal sesuai untuk pengeluaran besar-besaran yang stabil.

S3: Mengapa anda menggunakan aloi zink terutamanya untuk Kalung Loket Hip Hop?

Aloi zink digunakan secara meluas dalam perhiasan fesyen kerana ia memberikan keseimbangan yang baik antara fleksibiliti reka bentuk, ketahanan dan kecekapan pengeluaran.

Untuk perhiasan hip hop, terutamanya loket bersaiz besar, aloi zink menawarkan kelebihan termasuk:

· Pembentukan bentuk terperinci

· Berat produk terkawal

· Struktur stabil

· Kos pengeluaran yang kompetitif

Berbanding dengan logam yang lebih berat, aloi zink membolehkan jenama mencipta reka bentuk yang berani sambil mengekalkan prestasi pemakaian yang selesa.

S4: Bagaimanakah anda mengekalkan konsistensi kualiti untuk pesanan berulang?

Bagi pelanggan label borong dan persendirian, konsistensi pesanan berulang adalah sangat penting.

Barang Kemas Kunyu mengawal kualiti pengeluaran melalui:

· Prosedur pengeluaran standard

· Pemilihan bahan yang stabil

· Pemeriksaan proses

· Pemeriksaan penampilan akhir

Sampel dan spesifikasi pengeluaran sebelum ini boleh dirujuk semasa pesanan berulang untuk mengekalkan konsistensi antara kumpulan yang berbeza.

S5: Apakah perkhidmatan penyesuaian yang boleh anda sediakan?

Kunyu Jewelry menyediakan penyelesaian penyesuaian yang fleksibel untuk jenama yang memerlukan koleksi barang kemas yang unik.

Penyesuaian yang tersedia termasuk:

Pembangunan Produk

· Reka bentuk loket tersuai

· Padanan rantai tersuai

· Konsep produk baharu

Penyesuaian Penampilan

· Kemasan emas

· Kemasan perak

· Kemasan antik

· Kesan permukaan khas

Perkhidmatan Jenama

· Penyesuaian logo

· Pembungkusan label peribadi

· Koleksi eksklusif

Kami membantu pelanggan membangunkan produk yang sepadan dengan kedudukan jenama dan pasaran sasaran mereka.

S6: Berapa lama pengeluaran biasanya mengambil masa?

Masa pengeluaran bergantung pada kuantiti pesanan, kerumitan produk dan keperluan penyesuaian.

Garis masa biasa:

Jenis Projek

Anggaran Masa

Pembangunan Sampel

10-15 Hari Bekerja

Pengeluaran Pukal Standard

15-28 Hari Bekerja

Projek Tersuai

Sahkan Berdasarkan Reka Bentuk

Sebelum pengeluaran bermula, pasukan kami mengesahkan butiran produk, spesifikasi dan keperluan penghantaran untuk memastikan perancangan pengeluaran yang lebih lancar.

 

Teg Panas: Kalung Loket Hip Hop
Hantar Pertanyaan
Maklumat Hubungan
  • Alamat

    Jalan Xingyang, Daerah Chengyang, Bandar Qingdao, Wilayah Shandong, China Bandar Komoditi Kecil Antarabangsa Korea

Untuk pertanyaan kata kunci atau harga, kongsi e-mel anda—kami akan membalas dalam masa 24 jam.

Hantar e-mel anda untuk butiran kata kunci/senarai harga; mengharapkan balasan kami dalam masa satu hari perniagaan.

Berminat dengan kata kunci atau harga? Berikan e-mel anda, dan pasukan kami akan menghubungi anda dalam masa 24 jam.

Dapatkan cerapan kata kunci atau harga: Tinggalkan e-mel anda di bawah dan kami akan menghubungi anda dengan segera (dalam masa 24 jam).

Kongsi e-mel anda untuk sokongan kata kunci/harga—kami akan membalas secara peribadi dalam masa sehari.

X
Kami menggunakan kuki untuk menawarkan anda pengalaman menyemak imbas yang lebih baik, menganalisis trafik tapak dan memperibadikan kandungan. Dengan menggunakan tapak ini, anda bersetuju dengan penggunaan kuki kami.Dasar Privasi